(+48) 602 126 209

Dorota Kotowska

Specjalista II stopnia w zakresie laryngologii

Jestem lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia w zakresie laryngologii oraz lekarzem medycyny estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego.

Jako lekarz specjalista otolaryngolog dbam o Twoje zdrowie

Specjalizuję się w rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń w obrębie głowy i szyi, czyli między innymi: gardła, nosa, ucha, krtani.

  • W szczególności specjalizuję się w zakresie leczenia osób cierpiących z powodu zawrotów głowy, zaburzeń równowagi oraz z powodu szumów usznych i niedosłuchu.
  • Znajdziesz u mnie pomoc również w przypadku zapalenia ucha, migdałków, zatok przynosowych oraz ślinianek.

Wiem jak istotną rolę w skutecznym leczeniu przynosi prawidłowa diagnoza, dlatego w pierwszej kolejności stawiam na nowoczesne procedury diagnostyczne, które są doskonałym wstępem do najlepiej dopasowanego leczenia, a co za tym idzie całkowitego wyleczenia i poprawy jakości życia Pacjenta.

 

Zapraszam do strefy    oraz  

 

Dbam również o Twoje piękno zewnętrzne

Jako dyplomowany lekarz w dziedzinie medycyny estetycznej, wykonuję zarówno zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym poprawiające jakość życia oraz wygląd, jak i zabiegi medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej oraz dermatologii. Specjalizuję się we wszystkich skutecznych terapiach modelowania twarzy oraz ciała. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oferuję Pacjentkom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.
Jako lekarz zapewniam najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, antyoksydantów, czy też toksyny botulinowej.

 

Zapraszam do strefy   oraz  

 

 

Mam przekonanie, że życie w zgodzie ze sobą jest najlepszym lekarstwem na szczęcie i akceptację siebie. Przekonuję się o tym codziennie wspierając moich Pacjentów – nasze życie jest drogą i każdy z nas ma wpływ na jego jakość. Dlatego tworzę BLOG Strefa Dobrostanu, w którym pragnę zainspirować moich Pacjentów do świadomego podążania ścieżką życia i dbania o jego jakość.

 

 

 

  • Dorota Kotowska Członkini Lady Business Club

    Zapraszam

Umów się

Radzyń Podlaski

Porada Telefoniczna - sprawdź

Gabinet Laryngologiczny i Medycyny Estetycznej ul. Chomiczewskiego 23  

Konsultacje i zabiegi:
tel. +48 602 126 209

Badanie błędnika diagnozujące zawroty głowy (VNG): 
tel. +48 602126209

kontakt: dkotowska@interia.pl

Zapraszam

Gabinet Laryngologiczny i Medycyny Estetycznej

Godziny pracy:

Poniedziałek: 8.00-11.00; 16:00-19:00
Wtorek: 8.00-11.00; 16.00-19.00
Środa: 8.00-15.00
Czwartek- Gabinet nieczynny
Piątek 8.00-11.00; 16.00-19.00
ul. Chomiczewskiego 23
Radzyń Podlaski 21-300
(+48) 602 126 209
dkotowska@interia.pl